Ana sayfa

Nanjing Saiko Controls Co.Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Dokunmatik Ekran Termostat satış için
iyi kalite Dokunmatik Ekran Termostat satış için
Müşteri yorumları
Şirketinizle işbirliği yapmaktan çok memnunuz, sevkıyatımızı iyi durumda aldık. Ürünlerinizle çok memnun kaldık.

—— Bruce

Ürününüzün detayları çok iyi, bu kadar titiz bir ürün görmek nadir, gelecekte daha fazla işbirliğine sahip olacağımıza inanıyorum.

—— Markus

Yıllarca işbirliği, kalite iyi, çok güvene layıktı.

—— Paul

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Saiko Fabrikası

  Bizim takım

 • OEM / ODM
  SAIKO, OEM hizmetini sunmakta olup, mevcut ürünlerimizi mevcut standartlara dayalı olarak, spesifikasyonlar, servis dışılar, müşterilerin logo ve yazılım menüleri dahil olmak üzere, distribütörlerin gereksinimlerine göre eşzamanlı ürünlerimizi kişiselleştirmektedir. Ayrıca, kendi tasarımlarını sunan ve müşterilere tam montajlı parçalar sunan müşterilerden sipariş almalarını ve yerel alanlarda yeniden bir araya getirilmelerini sağlamalarını da kabul ediyoruz.

  SAIKO ODM hizmeti vermektedir, bu sayede müşteriler tarafından sağlanan farklı planların müşteriye sunulması, farklı planların müşteriye göre sunulması ve sıfırdan tasarlanmasıdır. Telif hakkı ve patentler hala müşteriler tarafından tutulmaktadır ve ürünler SAIKO (veya kendi ülkelerindeki kendi atölyeleri) tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca, Çinli olgun upstream / lojistik ve istihbarat tarafından yararlanan üretim hizmeti sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 • Ar-Ge
  Yazılım ve donanım tasarımında SAIKO CONTROLS CO, .LTD'nin araştırma ve geliştirme ekibi, ısıtma ve havalandırma ekipmanlarının mimari tasarım ve uygulamasında, OEM / ODM kasa analizlerinde ve müşterilere çözümü konusunda deneyim sahibidir.

  • Donanım RD Ekibi
  • Yazılım RD Ekibi
  • QC Takımı
  • Montaj ekibi

İletişim bilgileri
Nanjing Saiko Controls Co.Ltd

İlgili kişi: Mr. James Zhang

Tel: 86-25-52128536

Faks: 86-25-56216123

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)