Ana sayfa

Nanjing Saiko Controls Co.Ltd

şirket Profili

 

Isıtmalı zemin thermostat.com

2011 yılında neredeyse sekiz yıl önce Çin'in Jiangsu kentinde elektrikli yerden ısıtma üretimine başladık ve o zamandan beri istikrarlı bir şekilde büyüyoruz. 2015 yılında, kendi özel tasarımlı iç mekan ısıtma ürünlerimizi satmaya başladık ve iki yıl sonra, kazandığımız bir ürün hattına sahip olduğumuzdan emin olduktan sonra, tüm Kuzey Avrupa'daki müşterilerinize çevrimiçi olarak bunları sunmaya başladık. Geçen yılın yazında, satışlarımız o kadar büyüdü ki, dağıtım ve yerine getirmeyi Lishui Distrct, Jiangsu'dan Jiangning Distrct'e, Jiangsu'ya taşıdık; burada daha fazla yer kaplıyoruz ve ülkenin birçok yerine daha kolay ve daha düşük bir nakliye hizmeti sunuyoruz öncekinden daha pahalı.

Sizi rekabetçi fiyatlarımızı kontrol etmeye ve bize bir istek göndermeye veya başlamanıza yardımcı olmak için yapabileceğimiz herhangi bir şey olursa beni kişisel olarak aramaya davet ediyorum.

Düşük maliyetli kontrol çözümleri
Ürün özelleştirilmiş
Samimi ve dürüst hizmet
Sürekli gelişme

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2011 yılında kurulan merkezimiz Nanjing'de, çoğunlukla uluslararası pazara bakmaktadır. Ürünlerimiz İngiltere, Almanya ve diğer Asya ülkelerine satılmıştır. Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme kontrolleri geliştiriyor, üretiyor ve satıyor ve ardından ilgili alanlara genişliyoruz.

2015 yılında, piyasadaki sıcaklık kontrol cihazlarının eğilimine göre, uzun ömürlü yüksek kaliteli ısıtma termostatını sürekli geliştirdik ve geliştirdik ve sıcaklık kontrol ekipmanı üretimi için yeni bir atölye kurduk. İlk sıcaklık kontrol cihazı, 2015 yılında Avrupa'daki ilk müşterimize teslim edildi. Şimdi sıcaklık kontrol ekipmanı ve ilgili destek ekipmanı üretim hattını oluşturduk. 2015'ten bu yana, bugün sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olmak, müşteri için konforlu bir iç ortam yaratma ve binaların enerji tüketimini azaltma çabaları için inovasyon çabaları yaptık.

Saiko, 2016 yılında, ürünlerimizin ünlü Nanjing üniversitesi laboratuvar testlerini davet etti, Avrupa pazarının genel gereksinimlerini karşılamak için CE sertifikası, 1-2 yılda CE sertifikası ve ROHS sertifikası geçti.

Saiko, 2016'dan bu yana Çin pazarından yurtdışı pazarını genişletmek, hizmet standartlarını yükseltmek, ürün fiyatlarını daha makul bir şekilde geliştirmek için başladı, daha fazla müşterinin yaşam konforunu ve yaşam biçimini iyileştirmesine yardımcı olmak için ürün araştırma ve geliştirme ve kalite iyileştirme ile ilgileniyoruz.

2017'den bu yana ürünlerimizi dünyanın her yerindeki müşterilere gösteriyoruz, birçok kez endüstri sergilerine katılıyoruz ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi dünyanın dört bir yanından arkadaşlarına tanıtıyoruz. Ve müşterilerin çoğunluğunun fark etmesini bekleyin.

Çin Soğutma 2018

  • 9 Nis-11 Nis 2018
  • Pekin, Çin

Çin Soğutma 2018, doğu Asya bölgesindeki en popüler ısıtma ve iklimlendirme sistemidir.

ISH çin

  • 22 Mayıs-24 Mayıs 2018
  • Pekin, Çin

ISH Fairs Worldwide, en büyük Isıtma Fuarı, Ev Konfor Sistemi oldu. Pekin pavyonundaki standımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

    

Nanjing Saiko Controls Co.Ltd Nanjing Saiko Controls Co.Ltd Nanjing Saiko Controls Co.Ltd Nanjing Saiko Controls Co.Ltd Nanjing Saiko Controls Co.Ltd Nanjing Saiko Controls Co.Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : SAIKO

No. Çalışanları : 20~40

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Dokunmatik Ekran Termostat satış için iyi kalite Dokunmatik Ekran Termostat satış için iyi kalite Dokunmatik Ekran Termostat satış için iyi kalite Dokunmatik Ekran Termostat satış için